قطر میزبان جام جهانی شد، البته نه اینکه فکر کنید حسودیمان می شود، خیر! آن کسی که بایستی دلش بسوزد و سپس روی اون جایی که احساس سوختگی می کنه آب بریزه قطری ها هستن، چون ما هم قرار است مارادونا را بیاوریم ایران! حالا یا برای مربی گری یا برای اینکه یک گشتی توی کشورمان بزند؛ خودتان قضاوت کنید کدام با کلاس تر است؟! برگزاری جام جهانی یا دیدن مارادونا از نزدیک؟!
اصلا میزبان جام جهانی بودن خیلی هم بد است! اگر میزبان جام جهانی باشی بدون بازی مقدماتی می توانی در جام جهانی بازی کنی و اینطوری لذت صعود به جام جهانی رو احساس نمی کنی!

بعدش هم اگه میزبان باشی یه عالمه آدم از کشورهای دیگه میان کشور آدم شلوغ بازی در میارن و باعث آلودگی هوا می شن و دست آخر هم غذای ایرانی می خورن و بعد هم که می رن پشت سرمون حرف می زنن که دست پخت ایرانی ها خوب نبود یا اینکه برنجشون شفته شده بود!!

***
لیگ ما هیچ چیزی از لیگ های اروپایی ها کم نداره که هیچ، تازه یه چیزایی زیادی هم داره!! اکثر فوتبالیستهامون همون طور که دستمزدهای حرفه ای می گیرن، رفتارهای حرفه ای هم انجام می دن، به عنوان مثال هم مثل غربی ها پارتی برگذار می کنن و هم اینکه روی نیمکت ذخیره "موز" می خورن! ... چی؟! به موقع اومدن سر تمرینات؟! چرا شایعه سازی می کنی؟! از کی تا حالا به موقع اومدن سر تمرینات جزو اخلاق حرفه ای شده؟! هان؟!

***
آقای کفاشیان از چشم ما افتادی! تو را چه شده است پس از اینکه رییس جمهور از تمایلش برای مربی تیم ملی شدن مارادونا صحبت می کند و حتی سعیدلو در این باره می گوید: "رييس‌جمهور بالاترين مقام اجرايي كشور است و وقتي ايشان حرفي را مي‌زنند، كسي بالاتر از ايشان صحبتي نمي‌كند. مگر ما مي‌توانيم حرفي روي حرف ايشان بزنيم؟!" در کمال تعجب می گویی: "به مارادونا پیشنهاد کار نمی دهیم."
آقای کفاشیان! در این سال ها تیم ملی با مربیانی که با استفاده از خردجمعی انتخاب شده بودند به جایی نرسید، بگذارید یک بار هم با خردفردی مربی انتخاب کنیم!

باز هم در انتها برای شما یادآوری می کنیم رييس‌جمهور بالاترين مقام اجرايي كشور است و حتی می تواند رئیس فدراسیون فوتبال را انتخاب کند چه برسد به مربی تیم ملی!!

***
به خبری که هم اکنون به دستمان رسید توجه کنید:
یک عدد پارتی در یه جایی برگذار شد که و چند بازیکن فوتبال در اون شرکت داشتند؛ اما چون آبروی افراد برای مهمه ما اسامی اونها رو براتون منتشر نمی کنیم. فقط محض اطلاع اینو بدونین که اونها این سه نفرند: «ح.ک»،«ع. ن» و «الف. پ»؛دو سه تاشون چپ پا هستند؛ شماره شناسنامه هاشون به ترتیب 4415، 236، 500552 می باشد. شماره ی کارت ملی، شماره ی تلفن همراه، آدرس منزل و شجره نامه ی خانوادگی شون رو هم تا چند دقیقه دیگه اعلام می کنیم اما با توجه به اینکه آبروی افراد برامون مهمه اصلا و ابدا از ما نخواین اسم هاشون رو منتشر کنیم!تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.