رييس پليس آگاهي تهران بزرگ با تاييد شهادت يكي از ماموران پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ، گفت: ماموران 9 تن از متهمان اين حادثه را دستگير كرده‌اند و بازجويي از آنان ادامه دارد.

به گزارش ايسنا، سرهنگ عباسعلي محمديان درباره جزئيات اين حادثه گفت: چندي پيش پرونده‌اي تحت عنوان فقداني يك دختر جوان بنام «راحله» به پليس آگاهي ارجاع داده شد كه پرونده براي تحقيقات بيشتر به پايگاه هشتم پليس آگاهي انتقال داده شد.

وي افزود: بررسي‌هاي كارآگاهان براي روشن كردن زواياي پنهان اين مفقودي ادامه داشت تا اينكه والدين دختر جوان با مراجعه به پليس آگاهي عنوان كردند كه پدر پسري به نام «ياشار» با آنان تماس گرفته و ضمن تهديد به آنان گفته است كه «راحله» و «ياشار» به يكديگر علاقه داشته و شما بايد با ازدواج آنان موافقت كنيد.

به گفته وي والدين راحله در حالي كه به شدت ناراحت بودند به كاراگاهان گفتند كه پدر ياشار از آنان خواسته است كه همين امشب به دفتر ازدواج و طلاق مراجعه كرده تا اين دو جوان را به عقد يكديگر درآورند.

محمديان با بيان اينكه دو تن از ماموران پايگاه هشتم پليس آگاهي ضمن هماهنگي با مقام قضايي و كسب حكم جلب پدر ياشار براي بررسي پرونده به در منزل ياشار مراجعه كردند، گفت: ماموران پس از مراجعه به منزل متهم با ارائه كارت شناسايي و حكم جلب از پدر ياشار خواستند تا ضمن معرفي محل اختفاي پسرش و راحله براي بيان پاره‌اي از توضيحات به پايگاه هشتم پليس آگاهي مراجعه كنند.

وي افزود: پدر ياشار پس از رويت حكم جلب با يكي از ماموران درگير شد و درهمين حين اقوام متهم كه تعداد آنان به ده نفر مي‌رسيد با سلاح سرد به هر دو مامور حمله كردند.

محمديان با بيان اينكه يكي از ماموران با شليك‌هوايي گلوله‌اي سعي در ايجاد نظم محيط داشت، افزود: اقوام متهم با سلاح سرد به پاي يكي از ماموران حمله كرده و كثرت مهاجمان سبب بالا گرفتن درگيري مي‌شود.

محمديان با بيان اينكه يكي از ماموران پايگاه هشتم پليس آگاهي از ناحيه گردن مورد اصابت گلوله قرار مي‌گيرد، گفت: در حال حاضر هويت فرد ضارب در حال بررسي توسط كارآگاهان پليس آگاهي است و ماموران سه ساعت پس از حادثه 9 تن از متهماني را كه در صحنه حادثه حضور داشته و پس از كشته‌شدن مامور نيروي انتظامي از محل متواري شده بودند دستگير و بازجويي از آنها براي شناسايي فرد ضارب ادامه دارد.

براساس اين گزارش، سردار حسين ساجدي‌نيا فرمانده انتظامي تهران بزرگ نيز با اشاره به شهادت يكي از ماموران پليس تهران به ضرب گلوله در يك درگيري در تهران به ايسنا اظهار كرد: بررسي‌هاي بيشتر در اين زمينه همچنان ادامه دارد.

تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.