نايب‌رئيس فدراسيون تكواندو گفت: مديركل تربيت‌بدني وزارت علوم پيگير مسئله اخراج حسين تاجيك است و او بدون نگراني به تمريناتش ادامه دهد.

فارس: الهه عرب عامري كه مسئوليت انجمن تكواندو فدراسيون دانشجويي را نيز برعهده دارد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: مدال آوران المپيك، جهاني و آسيايي مي توانند بدون كنكور وارد دانشگاه شوند البته اين مسئله بستگي به آن داشگاه دارد كه چنين مسئله‌اي را بپذيرد.

وي افزود: در ازاي اين امتياز آنها از ورزشكاران تعهد مي گيرند كه در طول مدت تحصيل براي آنها در مسابقات مختلف شركت كنند. گويا تاجيك در المپياد دانشجويي بابلسر در اين رقابت ها شركت نكرده و اين مسئله در كميسيون موارد خاص بررسي و حكم اخراج وي صادر شده است.

عرب عامري با اشاره به اينكه تاجيك نبايد اين مسئله را رسانه اي مي كرد، يادآور شد: تا روز مجمع از اين موضوع بي خبر بودم، آنجا علاوه بر من، طالب پور مدير تربيت بدني وزارت علوم كه در آن جلسه حضور داشت نيز از مشكل تاجيك باخبر شد و ورود كرد. ايشان اكنون مشغول مكاتبه با دانشگاه است.

نايب رئيس بانوان فدراسيون تاكيد كرد: تاجيك يك قهرمان ملي است و وزارت علوم نهايت تلاش خود را مي كند تا مشكل او را حل كند. اين تكواندوكار بايد بدون نگراني فقط تمرين كند و به فكر نتايج گوانگجو باشد، مشكل او حل خواهد شد. به هر حال دانشگاه نيز قانون خاص خود را دارد.

عرب عامري درباره عدم اعزام به بازي هاي گوانگجو گفت: با توجه به محدوديت اعزام همراهان، فدراسيون ترجيح داده كه بيشتر سهميه ها را به مربيان اختصاص دهد، ذوالقدر هم سرپرستي دو تيم بانوان و آقايان را برعهده دارد.در نبود آنها من بايد به امور فدراسيون رسيدگي كنم.

نايب رئيس فدراسيون به وضعيت بانوان اشاره كرد و افزود: در اين چهار سال سازمان و كميته ملي المپيك سرمايه‌گذاري خوبي را روي بانوان انجام داده اند و اميدوارم آنها با كسب مدال جواب اين اعتماد را بدهند.

وي خاطرنشان ساخت: سابقه ورزش بانوان در تمام دنيا و تعداد شركت كنندگان آنها كمتر از آقايان است؛ بنابراين در اين بخش زودتر از مردان مي توانيم به مدال برسيم. امسال علاوه بر تكواندوكاران، ووشو، كاراته و جودو نيز بانوان خود را به گوانگجو اعزام مي كنند كه اميدوارم همگي با دست پر برگردند.

عرب عامري يادآور شد: ما دوره گذشته دو برنز گرفتيم كه بايد امسال هم تعداد و هم رنگ آن بهتر شود.


تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.