اسماعيل كوثري در قالب پيشنهادي گفت: يك تيم حقيقت‌ياب از كشورهاي بي‌طرف مانند ايران، عراق، افغانستان و كشورهاي ديگر مورد نظر سازمان ملل براي بررسي حادثه 11 سپتامبر تشكيل شود تا واقعيات اين حادثه براي جهانيان كاملا مشخص گردد.

به گزارش ايسنا، نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در نطق ميان دستور خود در صحن علني امروز – سه شنبه – مجلس شوراي اسلامي،با اشاره به سخنان رييس‌جمهور در مجمع عمومي سازمان ملل در مورد ساختار اين سازمان و حادثه انفجار ساختمان دوقلو در 11 سپتامبر سال 2001 اظهار كرد: دكتر احمدي‌نژاد در اين سخنان با صلابت، گفتمان حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبري و نظام جمهوري اسلامي ايران را به جهانيان نشان داد.

كوثري ادامه داد:هر فردي حتي با داشتن آشنايي خيلي كم از كارايي مواد منفجره متوجه مي‌شود كه اصابت يك هواپيما به طبقه‌اي از ساختمان منجر به فرو ريختن كامل آن ساختمان نمي‌شود، مگر آن كه انفجار كامل با تعبيه مواد منفجره در پايه‌هاي ساختمان و همزمان با برخورد هواپيما صورت گيرد.

وي ادامه داد: فرو ريختن همزمان ساختمان 110 طبقه نشان‌دهنده كاري از قبل پيش‌بيني شده است.

نماينده مردم تهران در خانه ملت در ادامه با تبريك دهه كرامت، ميلاد حضرت معصومه (س) و ميلاد امام رضا (ع)، گفت: از مقام معظم رهبري تقدير و تشكر خالصانه‌اي داريم كه بار ديگر با مديريت هوشمند و پدرانه‌شان توطئه همه‌جانبه سال 88 را خنثي كردند، آرامش را به جامعه برگرداندند و باعث نااميدي بيگانگان از جمله استكبار جهاني، صهيونيسم و عوامل داخل وابسته شدند.

وي ادامه داد: تعدادي از عوامل داخلي وابسته پس از آرامش كشور بعد از فتنه سال گذشته به آمريكا و اروپا پناهنده شدند و وابستگي كامل خود را در عمل نشان دادند. اين افراد وفادار به اين ملت و كشور نبودند و تنها منافع و وابستگي‌شان را در نظر گرفتند كه آخرين آن‌ها وكيل حقوقي يكي از كانديداهاي دهم رياست جمهوري با ادعاي پيروزي و تقلب در انتخابات بود كه پناهنده شد.

كوثري ادامه داد: حقيقتا انسان تاسف مي‌خورد كه برخي افراد براي بدست آوردن مسووليت مجدد چند روزه با پشت پا زدن به گذشته‌شان و رها كردن خط و گفتمان امام (ره) و ولايت، هماهنگ و همسو با بيگانگان و رسانه‌هايشان مي‌شوند.

وي با اشاره به فرمايشي از حضرت امام خميني (ره) مبني بر اين‌كه «حفظ نظام از اوجب واجبات است»، گفت: اين افراد چطور مي‌خواهند پاسخگوي عملكردشان باشند؟ آن‌ها بايد به عملكرد شهدا و سخنان شهيد همت مراجعه كنند.

اين عضو هيات رييسه كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس خطاب به مسوولان سياسي آمريكا، گفت: شما در حالي 30 سال پيش با ابرقدرت شرق يعني شوروي به اين نتيجه رسيديد كه با روي كار آوردن صدام حسين و تجهيز ارتش بعثي عراق جنگ نابرابري را عليه ايران تحميل كنيد كه دنيا ديد كه چگونه ملت عزيز و نيروهاي مسلح به فرمايش حضرت امام (ره) با ايستادگي و مقاومت پوزه همه متجاوزگران و زورگويان را به خاك ماليد.

كوثري ادامه داد: با وجودي كه افسران و سربازان آمريكايي و كشورهاي عضو ناتو در باتلاق عراق و افغانستان گير كرده، نمي‌دانند چه كنند و به گفته خودشان علي‌رغم هزينه 800 ميليارد دلاري در اين راه براي از بين بردن تروريسم نتوانستند كاري كنند و حتي تروريسم نيز زيادتر شده است، مدتي است جنگ نرم را شدت بخشيده‌اند.

وي خطاب به استكبار جهاني و عوامل داخلي آن‌ها، گفت: بدانيد همانطور كه نتوانستيد در جنگ سخت حتي يك وجب از خاك كشور عزيزمان را تصرف كنيد، به لطف خداوند و با آگاهي و بصيرت مردم و به خصوص با همت بلند جوانان، بسيجيان و پيروان ولايت پوزه‌تان را به خاك مي‌ماليم و خواهيد ديد كه ديگر ملت‌ها با شناختن ذات شيطاني‌تان، فريب نخواهند خورد.

نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه از مسوولان اطلاعاتي و امنيتي كشور خواستار شناسايي و مجازات مسببين عمليات‌هاي تروريستي كور شهرستان‌هاي مهاباد و سنندج حتي در آن طرف مرزها شد و گفت: مسوولان اطلاعاتي و امنيتي كشور اجازه ندهند تروريسم‌هاي وابسته به خارج، به داخل كشور تردد نموده و ناامني ايجاد كنند.

كوثري هم‌چنين در ادامه از مسوولان استان تهران توجه بيشتر به محله‌هاي حواشي تهران با قدمت بسيار زياد همچون محله امين‌آباد شهرري را خواستار شد.

نماينده مردم تهران در خانه ملت خطاب به برخي از نمايندگان نيز، گفت: برخي از نمايندگان در حالي در نطق‌هايشان اظهار مي‌كنند كه چرا همه امكانات در تهران جمع شده و دليل تخصيص بودجه زياد دولت‌ها در تهران چيست كه از اين نكته غافل شده‌اند كه از همه نقاط ايران در تهران زندگي مي‌كنند.

وي ادامه داد: به نظر بنده به مردم اصيل شهر تهران جفا شده و بايد نسبت به جابجايي پايتخت فكري شود تا مردم عزيز تهران از آب و هواي پاك و صاف برخوردار شوند.

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي، همچنين از اكثريت نمايندگان خواست كه در نطق‌هايش از نكات مثبت و اقدامات انجام شده ياد كنند و گفت: لايحه طرح تحول اقتصادي و زيرمجموعه آن يعني قانون هدفمند كردن يارانه‌ها از جمله اقدامات مفيد و موثر براي كشور است كه براي رسيدن آن به نتيجه مطلوب بايستي مردم را توجيه كرده و با يكديگر همكاري داشته باشيد.تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.