خبر آنلاين - رابطه این بازیکن با امیر قلعه‌نویی خراب شده و ممکن است به زودی قراردادش را با سپاهان فسخ کند.

قرار نبود هیچ چیز رسانه ای شود، اما لاپوشانی مسئولان سپاهان زیاد دوام نیاورد و خبر درگیری دو بازیکن معروف این تیم به بیرون درز کرد. اصل جریان به قبل از بازی با پاس همدان بر می گردد. همان زمانی که بازیکن تازه وارد سپاهان دو جلسه در تمرینات تیم حاضر نشد تا جرقه اختلافی بزرگ در تمرینات این تیم رقم بخورد.

 وقتی پس از این اتفاق امیر قلعه نویی با بازیکن مورد نظر تماس تلفنی می گیرد تا علت غیبت او را جویا شود جوابی دستگیرش می شود که هرگز انتظارش را نداشت. امیر با این بهانه که آیا این بازیکن به دلیل بیماری تمرینات را تحریم کرده است، سر صحبت را باز می کند اما جواب بازیکن معروف این است: «نه، مریض نبودم، همینطوری نخواستم در تمرینات شرکت کنم!»

جواب برای قلعه نویی سنگین بود،اما او دندان روی جگر گذاشت تا بازیکن مذکور را در تمرینات زیارت کند.

دو روز بعد، زمانی که این بازیکن در تمرینات شرکت می کند نه تنها قلعه نویی را تحویل نمی گیرد بلکه هرچه سرمربی با او صحبت می کند او رویش را به سمت دیگری بر می گرداند تا با بی اعتنایی به نیمکت نشینی های مداومش اعتراض کند.این حرکت بازیکن سپاهان کار را تا جایی پیش می برد که صدای بقیه بازیکنان که ازابتدا در جریان درگیری ها بودند هم در می آید.

در این بین وقتی در ریکاوری، بحث اتفاقات به وجود آمده در بازی با پاس مرور می شود دیگر بازیکن معروف و ملی پوش سپاهان با کنایه خطاب به بقیه بازیکنان می گوید که اگر بعضی از بازیکنان درست و به موقع در تمرینات حاضر شوند مشکلات سپاهان برطرف می شود! کاملا مشخص بود که منظور این بازیکن چه کسی است. چون در هفته های اخیر تنها او بوده که در تمرینات شرکت نکرده است.

این حرف ملی پوش سپاهان که زیاد به مزاج آقای عصبانی خوش نمی آید باعث می شود تا حسابی از کوره در برود و مشتی را روانه صورت بازیکن منتقد کند. درگیری بالا می گیرد تا پس از چند دقیقه و با دخالت سایر بازیکنان همه چیز به حالا عادی برگردد!

اما این پایان ماجرا نیست. پس از روانه کردن این مشت بازیکن مورد اشاره ساکش را جمع می کند و با گفتن این حرف که «بر می گردم تهران» به سمت بیرون زمین قدم بر می دارد. در این بین دخالت محرم نوید کیا و حرف هایی که کاپیتان سپاهان می زند او را از رفتن منصرف می کند. به گفته شاهدان ماجرا محرم با این حرف ها که این کارها بچه بازی است و بمان و شانه خالی نکن تصمیم این بازیکن را عوض می کند.

***

فلاش بکی به ابتدای فصل. همان زمانی که اختلاف اصلی بازیکن و مربی جرقه خورد. در بازی با راه آهن وقتی امیر قلعه نویی بازیکن معروف را روی نیمکت می نشاند اسباب ناراحتی او را فراهم می کند. این بازیکن که طاقت نمی آورد از همان بازی زبان به اعتراض باز می کند و خطاب به قلعه نویی می گوید: «چرا 90 دقیقه من را روی نیمکت نشاندی؟ من اینجا نیامده ام که بازی نکنم!»

قلعه نویی هم که در بازی اول نتیجه دلخواهش را نگرفته بود به همین چند کلمه که خوب تمرین نکرده ای و انشاءالله در بازی بعد، بسنده می کند. اما بازیکن شاکی، برای مربی دلیل می آورد که او زودتر از خیلی بازیکنان وارد سپاهان شده است و از آنها بیشتر تمرین کرده است! او توره و رضا عنایتی را مثال می زند تا این حرف از دهان قلعه نویی خارج شود: «من تصمیم می گیرم چه کسی آماده است و باید در زمین بازی کند،اما تو در پازل تاکتیکی من هستی و در بازی های بعدی از تو در ترکیب استفاده می کنم.»

امیر قلعه نویی البته در اظهار نظر دیگری در مورد این بازیکن گفته است: «این آقا لیگ ایران را با لیگ های دیگر مقایسه می کند و فکر می کند سطح لیگ ایران پایین تر از لیگ های دیگر است. به همین دلیل زیاده خواه است و انتظار دارد مثل تیم سابقش همیشه در ترکیب باشد. اتفاقی که تا زمانی من سرمربی سپاهان باشم هرگز نخواهد افتاد».

قضیه کوبیدن مشت به صورت ملی پوش سپاهان را که فاکتور بگیریم اخبار رسیده از اصفهان حاکی از آن است که رابطه سرمربی و بازیکن معروف کاملا شکر آب است و هر لحظه این احتمال وجود دارد که این بازیکن راهی تهران شود.

هنوز چیزی مشخص نیست اما شاید تا قبل از نیم فصل سپاهان با یکی از بازیکنان خودش فسخ قرار داد کند. اتفاقی که بدون شک جنجال های زیادی را به همراه خواهد داشت.چون با توجه به سوابق بازیکن مذکور بعید است که او در قبال چنین اتفاقی سکوت اختیار کند.

تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.