مهر: رئیس اداره روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران گفت: دشمنان اخیرا عنوان کرده اند 65 درصد طرحهای اقتصادی کشور در حوزه بسیج سازندگی در دست بسیج و سپاه است در حالیکه این میزان از سه تا پنج درصد تجاوز نمی کند.

سردار رمضان شریف سه شنبه شب در ششمین نشست بسیج و رسانه که در سالن اجتماعات سپاه استان قزوین برگزار شد اظهار داشت:  دشمنان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم بدنبال القاء مشارکت سپاه در فعالیتهای اقتصادی سود ده هستند، در حالیکه سپاه همواره در مسیر خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی دارد.

شریف هجمه به سپاه را ناشی از نقش این نهاد در پیروزی و تداوم انقلاب و موثر بودن در موفقیتهای نظام دانست و تصریح کرد: سپاه در طرحهای عمرانی رقیب خارجیهاست و به همین دلیل توسط آنها تخریب می شود و در حالیکه ملی مذهبی ها حتی در دولت نهم و دهم سهم بیشتری در اجرای طرحهای عمرانی داشتند و دارند سپاه در تیر رس قرار می گیرد تا تخریب شود.

وی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی به عنوان کانون بیداری ملتها و آزادی خواهی مطرح شده و تعربف جدیدی از حاکمیت را به دنیا ارائه کرده است به همین دلیل آمریکا و اسرائیل بدلیل موقعیت ژئوپلوتیک ایران استراتژی بلند مدتی برای ایران طراحی و اجرا کردند که جنگ تحمیلی و حاکمیت وهابیت و طالبان در افغانستان از آن جمله بود.

سردار شریف افزود: استکبار هرگز تصور نمی کرد از جنگ سربلند بیرون بیائیم و پیش بینی کرده بودند که یا بخشی از سرزمینمان را از دست می دهیم یا وضعیتی مانند فلسطین پیدا خواهیم کرد اما پیروزی ایران در جنگ تحمیلی همه را غافلگیر کرد.
 
وی تصریح کرد: دشمنان چند شاخصه را در نظر نگرفتند یکی میزان نفوذ امام راحل و دیگری پایمردی و استقامت مردم، تعهد به رهبری و امام، اعتقاد به معاد و ایثار و از خود گذشتگی لذا در تحلیل خود دچار اشتباه شدند.
 
وی خاطرنشان کرد: آمریکا با شعار ارائه مدلی امن و آباد و معرفی حاکمیتی امروزی وارد عراق شد اما موفق نشد و وضعیت نابسامان این کشور شکست آمریکا را نشان می دهد و در این شرایط ادعا می کنند سپاه نمی گذارد آنها برنامه هایشان را در عراق پیاده کنند.
 
اسرائیل جرات حمله به ایران را ندارد
 
معاون مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران در ادامه گفت: اسرائیل برای رسیدن به اهداف پلیدش هیچ چیز را ملاحظه نمی کند و اگر امروز به ایران حمله نمی کند تنها به این دلیل است که با شناختی که از توانمندی ایران دارد چنین جراتی را ندارد زیرا
می داند اولین شکست اسرائیل، آغاز فروپاشی این رژیم است.
 
وی تصریح کرد: امروز اسرائیل نگران فروپاشی خود است چون امنیتش زیر سئوال رفته و با مهاجرت معکوس مواجه شده بدنبال ماجراجویی و نا امنی در منطقه است.
 
72 سرشاخه سایتهای غیراخلاق توسط مجموعه سایبری سپاه شناسایی شدند
 
این مسئول یادآور شد: سایتهای ضد اخلاقی که با ساده ترین راه در اختیار همه قرار گرفته است بیش از 19 میلیون بیننده داشته که این کار بنیان خانوا ده ها را نشانه گرفته است که با فعالیت مجموعه سایبری سپاه این سایتها شناسایی شدند و 72 سرشاحه برجسته آنها در کانادا و دوبی که بدنبال سودهای سرشار اقتصادی بودند شناسایی شدند و این طرح مخرب دشمن چند سالی به تاخیر افتاد و جلوی تخریبش گرفته شد.
 
وی اطلاع رسانی توسط رسانه ها برای روشنگری نسل جوان را ضروری دانست و از خبرنگاران خواست با تعهد اخلاقی نسبت به انجام رسالت خطیر خود اقدام کنند.
 
سردار شریف در خصوص تمهید لازم برای تشکیل بسیج خبرنگاران در کشور و شناسایی، آموزش و بکارگیری خبرنگاران افتخاری بسیجی نکاتی را یادآور شد.
 
در این مراسم که خبرنگاران،‌ سردبیران و مدیران مسئول مطبوعات محلی و سراسری و خبرگزاریها هم حضور داشتند از رسانه های فعال خبری در استان از جمله خبرگزاری مهر در استان قزوین با اهداء لوح، تقدیر شد.تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.