قائم مقام وزير آموزش وپرورش در امور شهرستان‌ها گفت: سند ملي آموزش و پرورش در قالب برنامه‌اي 20 ساله با هدف مشخص كردن سياست‌ها، راهبردها و برنامه‌هاي اين وزارتخانه تا پايان سال جاري تدوين و اجرايي خواهد شد.

حسين هراتي در گفت‌وگو با ايسنا در پاسخ به اين سوال که مديريت كوتاه مدت در وزارت آموزش و پروش چه تاثيرات سوئي بر عملکرد آن خواهد گذاشت، افزود: با تدوين سند ملي آموزش و پرورش، تمامي وزراي آموزش و پرورش و مديران آن موظف خواهند شد، سياست‌ها و برنامه‌هاي خود را بر اساس آن تدوين و اجرا کنند که با انجام اين مهم، تغييرات در راس مديريت آموزش و پرورش کشور نخواهد توانست، تاثير منفي بر عملکرد بزرگ‌ترين وزارتخانه کشور بر جاي بگذارد.

وي گفت: در برنامه چشم‌انداز 20 ساله نظام، سرآمدي کشور در زمينه‌هاي علمي و فرهنگي و هنري و اقتصادي مطرح شده که در اين ميان بسترسازي و فراهم كردن شرايط رسيدن به اين اهداف، بر عهده وزارت آموزش و پرورش قرار داده شده است.

هراتي در واکنش به برخي مطالب منتشر شده درباره دلايل استعفاي فرشيدي، با بيان اين که تمامي اقدامات صورت گرفته در آموزش و پرورش در راستاي حمايت از دولت و سياست‌هاي آن بوده است، گفت: تا زماني که فرشيدي، دلايل استعفاي خود را اعلام نکند، هر گونه گمانه‌زني در اين زمينه نادرست، غيرمجاز و بر اساس برداشت‌هاي شخصي افراد است و نمي توان براساس حدس و گمان نسبت به اين موضوع اظهارنظر کرد.

قائم مقام وزير آموزش و پرورش با رد هرگونه سياسي کاري در اين وزارتخانه در زمان تصدي فرشيدي گفت: آنچه که در طول 5/2 سال گذشته با حضور فرشيدي به عنوان وزير آموزش و پرورش در اين وزارتخانه روي داده است، با 28 سال گذشته برابري مي‌کند که اين موضوع نشان از غيرسياسي بودن اقدامات و عملکرد وي در دوران مسووليتش در وزارت آموزش و پرورش دارد.
 
 تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.