شبکه بانکي "شتاب" بي رمق شده است

شنديم که شبکه بانکي "شتاب " که با هدف ارايه خدمات بهتر، سريع تر و شفاف تر در سراسر کشور راه اندازي شده، اين روزها نه تنها شتاب ندارد، بلکه داراي سرعت گيرهايي شده است. اين روزها دارندگان کارت هاي الکترونيکي با مراجعه به برخي عابر بانک ها ، پيام هاي جديدي را دريافت مي کنند، مبني براينکه " مراجعه کننده محترم، کارت شما فاقد اعتبار است." اين درحالي است که دارندگان با مراجعه به برخي ديگر از شعب بانک هاي کشور با همان کارت الکترونيکي خود وجوه مورد نياز خود را دريافت يا نقل و انتقال مي دهند.

تبليغات انتخاباتي در ماه مبارک رمضان

گزارش هاي دريافتي حاکي از آن است که در چند روز اخير و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، موج تبليغات غير رسمي انتخاباتي از سوي نامزدهاي احتمالي هشتمين دوره انتخابات مجلس در برخي شهرهاي کشور آغاز شده است. بر اساس اين گزارش ها، ميهماني هاي افطار يکي از جاهايي است ، که اين نامزدها بر روي آن دست گذاشته و با برپايي اين ميهماني ها و يا شرکت در آن ها به صورت غير مستقيم به تبليغات انتخاباتي دست مي زنند.

"فرش شيشه" در اتوبان تهران - کرج

گفته مي شود که پايان بازي تيم هاي فوتبال پرسپوليس و راه آهن که يکشنبه شب با تساوي دوتيم درمقابل بيش از  90هزار تماشاگر همراه بود، فرشي از شيشه و زهوارهاي لاستيکي قاب شيشه هاي اتوبوس هاي شرکت واحد را در اتوبان تهران کرج پهن کرد. عده اي از تماشاگرنماها در پايان بازي يکشنبه شب اقدام به شکستن شيشه هاي اتوبوس، کندن برخي صندلي ها و حتي شکستن سقف تعدادي از اتوبوس ها کردند که وجود خورده هاي شيشه در اتوبان تهران - کرج تا ميدان انقلاب مشکلاتي را در تردد خودروها به وجود آورد. بنابر اعلام مسوولان شرکت واحد نيز، حدود  250دستگاه اتوبوس شرکت واحد در پايان برگزاري مسابقه يکشنبه شب خسارت ديدند.

بوستان زنان تهران، شايد وقتي ديگر

آخرين شنيده اينکه شهرداري تهران در سال هاي اخير بارها وعده احداث و بهره برداري از بوستان هاي ويژه زنان در پايتخت را داده و به همين منظور شوراي اسلامي شهر تهران در سال گذشته شهرداري را ملزم به احداث چهار بوستان ويژه زنان کرد. سازمان پارک ها و فضاي سبزشهرداري به عنوان مجري اين طرح، بعد ازاعلام زمان هاي مختلف براي بهره برداري از اين بوستان ها درسال گذشته، شهريورماه  86را آخرين زمان بهره برداري از بوستان هاي زنان عنوان کرد که به دليل تخلفات پيمانکار اين وعده نيز اجرايي نشده است. بنابر اعلام "علي محمد مختاري" ، به دليل مشکلات مختلف از جمله بي مسوليتي پيمانکار، بوستان زنان که قرار بود در دو منطقه  15و  18تهران در شهريور ماه جاري افتتاح شود، آماده بهره برداري نبوده و تا پايان سال آماده بهره برداري مي شود.

 تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.