رئیس دانشگاه هاروارد از انتصاب پروفسور محسن مصطفوی به عنوان رئیس جدید دانشکده طراحی این دانشگاه معتبر خبر داد.
به گزارش  مهر، دانشگاه هاروارد از پروفسور محسن مصطفوی به عنوان چهره ای برجسته، کامل و رهبری علمی و آکادمیک، طراح، معمار و پژوهشگر یاد کرد.

مصطفوی اخیرا رئیس دانشکده کالج معماری، هنر و طراحی دانشگاه کونل آمریکا بوده است. وی پیش از این نیز به مدت 9 سال ریاست انجمن مدرسه معماری در لندن را بر عهده داشته است. این مدرسه یکی از برجسته ترین مدارس طراحی اروپا محسوب می شود.

درو فاوست، رئیس دانشگاه هاروارد در ستایش از این استاد برجسته ایرانی گفت: محسن مصطفوی پیشینه منحصربفرد و پرابهتی در رهبری دو مدرسه ممتاز معماری و طراحی جهان داشته است و در این میان سرزندگی عقلانی و عملکرد عالی وی در عرصه جهانی این اطمینان خاطر را به ما داده است تا این دانشکده را به دست وی بسپاریم.

 

رئیس دانشگاه هاروارد آمریکا ادامه داد: مصطفوی پژوهشگر عالی رتبه ای است که روابط مستحکمی با مدرسه طراحی داشته و به عنوان پلی میان دنیای نظریات و عمل با استفاده از اعتماد به نفس قابل توجه خود ایفای نقش کرده است.

مصطفوی در منسب قبلی خود یعنی ریاست دانشکده کالج معماری، هنر و طراحی دانشگاه کورنل از سال 2004 تا 2007، وظیفه هدایت بیش از 100 عضو هیات علمی و بالغ بر 800 دانشجوی دوره کارشناسی از بیش از 30 کشور جهان را بر عهده داشته است.

مصطفوی که در ایران چشم به جهان گشوده است، دیپلم خود را در رشته معماری در سال 1976 اخذ کرد. وی سپس به دانشگاه اسکس رفته و از سالهای 1976 تا 1981 به مطالعاتی درخصوص تاریخ شهرنشینی پرداخت و در حد فاصل 1981 تا 1984 نیز در دانشگاه کمبریج حضور داشت . وی در ادامه به تدریس در مدرسه طراحی پنسیلوانیا مشغول شده و در ادامه با حضور در دانشگاه هاروارد به عنوان استادی برجسته به ادامه تدریس پرداخت.
 

 تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.