نخبگان در سال ۸۹

 

رییس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: در سال ۸۹ دولت با ارگان‌هایی مثل مجلس شورای اسلامی و قوه‌ی قضاییه و مجمع تشخیص مصلحت نظام تعامل بیشتری داشته باشد.

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ارزیابی از اولویت‌های سال ۸۹ گفت: در این سال دولت باید با رابطه‌ی بیشتر با سایر ارگان‌ها از منافع دولت و تصمیمات آن دفاع كرده و سایر نهادها و ارگان‌ها را بیشتر در جریان تصمیمات خود قرار دهد.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس با یادآوری این‌كه سال ۸۹ سال اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها است، افزود: دولت باید با یك تعامل بیشتر با ارگان‌هایی مثل مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام كارها را پیش ببرد.

حسینیان با تاكید بر ارتباط بیشتر دولت در این سال با مردم گفت: دولت باید مردم را با مشكلات و معضلاتی كه ممكن است از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به وجود آید مطلع كند؛ به این معنا كه باید ملت آگاه شوند كه با توجه به این‌كه اقتصاد كشور ما بیمار است، اگر مدت كوتاهی مشكلات را تحمل كنند این قانون همانند یك عمل جراحی برای اقتصاد ایران می‌تواند عمل كند تا اقتصاد ما از این بیماری نجات پیدا كند و متكی به خودش شود.

وی مهم‌ترین تجربه‌ سال ۸۸ را در این دانست كه مسوولان به مردم اعتماد كنند؛ چرا كه این مردم در شرایط مختلف نشان دادند كه از انقلاب دفاع می‌كنند، به شرط آن‌كه در جریان همه‌ی امور قرار گیرند و به آنها اعتماد و اعتنا شود.

رییس كمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس با تاكید بر قانون‌مداری نخبگان در سال ۸۹ گفت: این قشر باید كاملا به قانون تن دهند و دست از دیكتاتوری بردارند و رای اكثریت را بپذیرند.

حسینیان در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا گفت: در زمینه‌ی اعتماد و اعتنا به مردم معتقدم كه در نخبگان در سال ۸۸ ضعف‌هایی وجود داشت كه این قضیه موجب شد كه مردم بعضا اعتمادشان را از این قشر از دست بدهند.تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.