پدر یکی از دانش‌آموزان حادثه‌دیده‌ شین‌آبادی گفت: حتی یک ریال تحت عنوان دیه دریافت نکرده‌ایم.

جلال مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب افزود: وضعیت 12 کودک در آتش سوخته شین‌آبادی در مقایسه با 14 کودک دیگر بسیار وخیم است به نحوی که دیه 300 میلیونی تومانی برای برخی از این کودکان تعلق گرفته ولی ریالی پرداخت نشده است؛ بیمه ایران ادعا می‌کند که مبلغ قابل پرداخت در زمان حادثه دیدن دانش‌آموزان شین‌آبادی در سال 91، 114 میلیون بود، به طور مثال دیه یکی از این دانش‌آموزان را که 250 میلیون تومان است تقسیم بر 2 کرده و عنوان می‌کنند مبلغ 125 میلیون تومان از 114 میلیون تومان مورد تعهد در آن زمان بیشتر بوده است.

وی افزود: هم‌اکنون در سال 93، سقف تعهد بیمه 140 میلیون تومان است و طبق قانون باید به روز حساب شود، اما متاسفانه این بهانه‌ها را مطرح کرده و از پرداخت دیه سر باز می‌زنند.

پدر سیما مرادی در رابطه با وضعیت درمانی فرزندش گفت: در جلسه هیات دولت مطرح کردیم که از وضعیت درمانی این کودکان راضی نیستیم؛ وزیر وقت آموزش پرورش آقای حاجی بابایی به ما قول داده بود که کودکان‌مان را حتی اگر لازم باشد به خارج از کشور اعزام می‌کند ولی به قول خود عمل نکرد؛ امروز حتی کودکان‌مان را به بیمارستان‌های خصوصی منتقل نمی‌کنند.

وی اذعان کرد: از نحوه برخورد پزشکان گرفته تا خدمات پزشکی ارائه شده ناراضی هستیم، بیماران ما را از این اتاق به آن اتاق پاسکاری کرده و تحت عناوین مختلفی مانند کمبود پزشک، کمبود پرستار و نبود تخت از ارائه خدمات خودداری می‌کنند.

وی اظهار کرد: مشکلات زیادی داریم، بیشتر خانواده‌های دانش‌آموزان حادثه دیده جزو افراد فقیر بوده و زیر خطر فقر زندگی می‌کنند، حتی در تامین هزینه‌های ایاب و ذهاب نیز با مشکل مواجه‌ایم، به طوری‌که هر4 ماه یک بار نسبت به پرداخت هزینه‌های ایاب و ذهاب اقدام می‌کنند.

وی با بیان این‌که، "نوبخت" معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دولت قول رسیدگی به وضعیت این کودکان را داده است، اظهار کرد: امیدواریم قول‌های داده شده از سوی دولت تدبیر و امید نیز همانند دولت گذشته فقط در حد حرف نباشد.

پدر یکی از دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی در رابطه با وضعیت روحی فرزند خود گفت: وضعیت روحی 12 کودکی که حال آنها وخیم است مناسب نیست، تقاضا دارم لحظه‌ای تصور کنید که دختر 13 و 14 ساله‌ای که گوش و انگشتان خود را از دست داده و صورتش سوخته است چگونه از نگاه کردن به آینه واهمه دارد!

وی در رابطه با نحوه برخورد مسئولان شهرستانی نیز اظهار کرد: متاسفانه فرماندار پیرانشهر به کودکان حادثه دیده شین‌آبادی نگاهی اجتماعی ندارد، فرماندار پیرانشهر حتی یک بار از این کودکان در خانه‌شان بازدید نکرده، آیا اگر دختر آقای فرماندار دچار حادثه می‌شد، ایشان عملکرد این چنینی داشتند؟! به هر حال امید ما به دولت تدبیر و امید است و تقاضا داریم که مراحل رسیدگی به فرزندان‌مان به طور جدی پیگیری شود.تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.