659453-419712.jpg ایرنا -مقامات دولت آمریکا روز دوشنبه عضویت داگلاس مک آرتور مک کین یک شهروند آمریکایی در گروه تروریستی داعش را رسما تایید کرده است. 
 
روز چهارشنبه بستگان داگلاس مک آرتور مک کین شهروند 33 ساله آمریکایی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تایید این خبر گفتند که وی سال ها پیش به آن ها گفته است که برای انجام کار هایی به کشور ترکیه می رود و پیوستن او به یک گروه تروریستی برای مبارزه با دولت سوریه برای آن ها قابل تصور نیست.
 
گرچه داگلاس مک آرتور نخستین شهروند آمریکایی نیست که با پیوستن به گروه های تروریستی به نبرد با نیروهای دولتی سوریه مشغولند اما این نخستین باری است که مسئولین دولت آمریکا رسما عضویت یکی از شهروندان این کشور در گروه داعش و مرگ او را تایید کرده اند.
 
بسیاری از مقامات دولت آمریکا در گذشته به پیوستن شهروندان آمریکایی به گروه های تروریستی سوریه و نبرد آن ها در جبهه های ضد دولتی و خطراتی که این افراد در بازگشت به کشورشان برای امنیت داخلی آمریکا خواهند داشت، اشاره کرده اند.
 
به گفته اریک هولدر دادستان کل آمریکا، در حال حاضر نزدیک به 7 هزار نفر از نیروهای خارجی و از جمله حدود 100 آمریکایی در خاک سوریه به مبارزه علیه نیرو های دولتی این کشور مشغول هستند.
 
در همین رابطه جان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در گفت و گویی با شبکه خبری سی ان ان، افزایش شمار آمریکایی هایی را که به گروههای تروریستی سوریه پیوسته اند خطری جدی برای امنیت داخلی آمریکا توصیف کرد و گفت که این افراد می توانند با استفاده از تعلیمات تروریستی هنگام بازگشت به آمریکا امنیت این کشور را با خطراتی جدی روبرو کنند.
 
جن ساکی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز با تایید این خبر اظهار کرد که مقامات واشنگتن تهدیدهای ناشی از بازگشت این افراد به خاک آمریکا را جدی گرفته و ازهم اکنون بر تدابیر امنیتی لازم برای مقابله با آن ها افزوده اند.

تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.