ثبت نام متقاضيان مسكن ويژه تهران از طريق سامانه از اول مهرماه اعلام و به صورت اينترنتي آغاز شد و تا روز دهم مهرماه ادامه دارد. اما در اين بين براي كساني كه تصميم به انصراف دارند نيز فرصت لازم ايجاد شده است.

به گزارش ایسنا، تا پايان روز ششم مهرماه متقاضيان فرصت افتتاح حساب ۲۰ ميليون توماني در يكي از شعب بانك مسكن داشتند. فرصتي كه پايان يافت و به گفته تقي رضايي - مديركل مسكن و شهرسازي تهران - فعلا برنامه‌اي براي تمديد مهلت آن وجود ندارد.
 
اما هستند كساني كه ۲۰ ميليون تومان را واريز كرده‌اند اما بنا به هر دليلي كه شايد ناتواني در پرداخت ديگر اقساط آن مهم‌ترين آن باشد، قصد انصراف داشته باشند؛ در صورتي كه متقاضيان پس از واريز وجه اوليه، تقاضاي انصراف داشته باشند، بايد از امروز - هشتم مهرماه – ساعت ۱۱ با دريافت فرم انصرافي به شعبه بانك مسكن مربوطه مراجعه كنند.
 
اين افراد بايد از ساعت ۱۱ امروز پس از ورود کد ملی و سریال شناسنامه و شماره حساب وارد سایت شده و برگه انصراف را دریافت و به شعبه بانک مسکن مربوطه مراجعه كنند.
 
ديگر افرادي كه قصد ثبت نام و پركردن فرم براي طي مراحل بعدي را دارند تا دهم مهرماه مي توانند به سامانه Tehran-maskanmehr.net مراجعه كنند.
 
ساخت مسكن ويژه تهران در تهرانسر آغاز شده است. اين طرح براي ساخت ۴۵۰۰ واحد برنامه‌ريزي شده است در حاليكه تنها ۲۲۰۰ نفر ثبت نام كرده اند.
 
اين طرح شامل آپارتمان‌هايي ۵ طبقه و در مجموع ۱۰ واحدي است كه با امكاناتي چون آسانسور، انباري و پاركينگ تكميل مي‌شود.
 
پيش از اين اعلام شده بود در ديگرمناطق تهران نيز طرح مسكن ويژه اجرا مي شود، اما با توجه به استقبال كم از واحدهاي تهرانسر، ساخت مسكن ويژه در مناطق ديگر در صورت تكميل طرح در تهرانسر اجرايي خواهد شد.

تاريخ : | | نویسنده : setare141 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.